Açık Pozisyonlar

Altınçatı 1996'dan günümüze hizmetinizde...

Hemşire

Peki hemşire olarak ne yapacaksınız;  misafirlerimizin doktor tarafından yönlendirilen tedavi planlarına uymalarına, ilaçlarını yönetmelerine, diyet önerilerini ve egzersiz yönergelerini takip etmelerine yardımcı olur.

Tam Zamanlı Altınçatı Gordion Hasta Bakım Hizmetleri

Yaşlı Bakım Teknikeri

Peki yaşlı bakım personeli olarak ne yapacaksınız; saygı ve sevgi içerisinde  misafirlerimizin ( yaşlılarımızın ) bireysel ihtiyaçlarına ve bakımlarına yardımcı olmak.  Kısacası öz bakımlarını yapmak, banyolarını yaptırmak, giyinmelerini sağlamak ve beslenmelerine yardımcı olmak.

Yarı Zamanlı Altınçatı Gordion Hasta Bakım Hizmetleri

Fizyoterapist

Peki fizyoterapist olarak ne yapacaksınız; misafirlerimizin ( yaşlılarımızın) mevcut sağlıklı hallerini korumaya çalışmak, günlük egzersizler yaptırmak şeklindedir.

Tam Zamanlı Altınçatı Gordion Fizyoterapist

Sosyal Hizmet Uzmanı

Peki sosyal hizmet uzmanı olarak ne yapacaksınız; gerektiğinde personel ve misafirler ( yaşlılar), potansiyel müşteriler veya aile üyeleri veya temsilcileri ile etkileşime girmenin yanı sıra kurumdaki resmi işlemlerden de sorumlu olacaksınız. Öncelikleriniz arasında misafirlerimizin ( yaşlılarımızın ) sosyal ve duygusal ihtiyaçlarını desteklemektir.

Tam Zamanlı Altınçatı Gordion

Hizmet Personeli

Aşçı , aşçı yardımcısı, kat görevlisi personellerinden biri olabilirsiniz.

Tam Zamanlı Altınçatı Gordion