Açık Pozisyonlar

Altınçatı 1996'dan günümüze hizmetinizde...

Altınçatı’ da Yaşlı Bakım Teknikeri Olmak;

İnsanlara yardım etmekten hoşlanıyorsanız, bir başkasının iyi halini görmek size de iyi geliyorsa bu pozisyon tam size göre. Peki yaşlı bakım personeli olarak ne yapacaksınız; saygı ve sevgi içerisinde  misafirlerimizin ( yaşlılarımızın ) bireysel ihtiyaçlarına ve bakımlarına yardımcı olmak.  Kısacası öz bakımlarını yapmak, banyolarını yaptırmak, giyinmelerini sağlamak ve beslenmelerine yardımcı olmak.

Yorumlar

Zübeyde Aydınlı
Yaşlı Bakım Teknikeri

Altınçatı Gordion Yasli Bakım Merkezinde Bakım Personeli olarak çalışmaktayım .Bu kocaman aileye bende dahil olduğum için çok mutluyum. Bu mutluluğu müdürlerimizin saygısına sevgisine hoşgörüsüne ve tatlı yaşlılarımıza borçluyuz. Memnuniyetim bunlar ile bitmeyip geçirdiğim zamanda kendimi geliştirebildiğimi fark ediyorum. İşe ilk basladigim zamanlarda az bilgi ve tecrübeye sahipken şuan ki bilgi tecrübe ve ekip çalışmasında bulunmak çok güzel. Bütün bunlar için Altınçatı ailesine teşekkür ederiyorum. Sonsuz sevgilerimi sunuyorum.

Halime Şenel
Yaşlı Bakım Teknikeri

Merhabalar ben Halime Şenel yaklaşık 2 yıldır Altınçatı huzurevinde Hemşire olarak görev yapmaktayım. Altınçatı Huzurevinde çalıştığım süre boyunca gerek mesleki becerilerimi gerek insani ilişkilerimi geliştirerek kuruluşumuza fayda sağlamak benim için oldukça heyecan verici!

İş Başvuru Formu

Yaşlı Bakım Teknikeri