VİDEOYU İZLE
HİZMETLERİMİZ

Değer verdiklerinize değer veriyoruz

Altınçatı ile Destekli Yaşam

Sadece kişisel bakım ve ilaçlarınızı alma konusunda yardım gerekiyorsa, destekli yaşam tam size göre olabilir. Personel, günlük yaşam aktivitelerinden ev temizliğine ve çamaşır yıkamaya kadar her konuda destek olacağından, yapmaktan hoşlandığınız şeylere daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Altınçatı ile Aktif Yaşam

Ev işleriyle uğraşmak yerine daha sosyal, eğlenceli bir yaşam tarzı istiyorsanız, aktif yaşam tam da size uygun bir seçenek. Eviniz kadar size özel tasarlanmış alanların, kaliteli yemeklerin, eğlenceli aktivitelerle gezilerin ve yeni arkadaşlar edinmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Altınçatı ile Hafıza Bakımı

Alzheimer, Demans gibi hastalıklarla yaşayan yaşlı bireyler için tasarlanmıştır. İnsan odaklı bir yaklaşıma dayanan bu program; egzersiz ve sosyalleşme sağlayan günlük etkinliklerle konukların becerilerini sürdürmelerine ve benlik duygularını korumalarına yardımcı olmayı amaçlar.

Altınçatı ile Palyatif Bakım

Palyatif bakım; iyileşmek, rehabilite olmak, kaliteli ve uzun süreli bakım almak için seçilebilecek bir destek türüdür. İster bir ameliyat veya başka bir tıbbi durum sonrası kısa süre kalınması gereksin, ister 24 saat lisanslı hemşirelik bakımına gereksinim duyulsun; destekleyici ve rahat bir ortamda gelişmiş klinik imkanlar sunar.