VİDEOYU İZLE
HİZMETLERİMİZ

Değer verdiklerinize değer veriyoruz

Palyatif bakım; iyileşmek, rehabilite olmak, kaliteli ve uzun süreli bakım almak için seçilebilecek bir destek türüdür. İster bir ameliyat veya başka bir tıbbi durum sonrası kısa süre kalınması gereksin, ister 24 saat lisanslı hemşirelik bakımına gereksinim duyulsun; destekleyici ve rahat bir ortamda gelişmiş klinik imkanlar sunar.

Palyatif bakım aşağıdaki durumlarda uygun:

*Hastaneye kaldırıldıktan sonra daha fazla özene gereksinim duyuyorsunuz. Tıbbi bir prosedür için hastaneye kaldırılmanın ardından rehabilitasyon (fizik tedavi, konuşma terapisi gibi) için kısa süreli bir bakım gerekiyor.

*Tıbbi ve kişisel bakım gereksinimleriniz, evde veya başka bir yerde karşılanamayacak kadar fazla hale geldi.

*Yatarak tıbbi bakım almanız gerekiyor.

Bazı durumlarda, cerrahi müdahale veya diğer tıbbi olaylardan sonra iyileşmek için birkaç gün hastanede kalmaktan daha fazla zamana ve rehabilitasyona ihtiyacınız olabilir. Bu, palyatif bakım merkezlerini tercih etmenin en yaygın nedenlerinden biridir: Tekrar ayağa kalkamk ve hayatınıza adapte olmak için bir kaç günlük hastane sürecinden daha fazla zamana ihtiyaciniz olabilir. Size bu süreçte destek olmak ve nitelikli sağlık takibi sunmak için varız!

Belki protez cerrahisi geçirdiniz veya felç yaşadınız ve şimdi normal yaşantınıza dönebilmeniz için fizik tedaviye ihtiyacınız var. Ya da kronik durumlarla karşı karşıyasınız ve gün boyunca sürekli bakıma ihtiyaç duyuyorsunuz. İhtiyacınız olan bakım türü ne olursa olsun, palyatif bakım size ihtiyaç duyduğunuz ileri düzeyde tıbbi bakım hizmeti sunar. Bu tarz bir bakım hizmetini ev ortamında sağlamak çoğunlukla mümkün değildir ve oldukça maliyetlidir. Merkezimizdeki uzman doktor ve hemşire kadrosuyla bu süreci kolaylıkla atlatabilirsiniz. 

Ücretleriniz Ne Kadar?

Her yaşlımız özel ve birbirinden farklıdır. Bu sebeple fiyat; seçtiğiniz oda stili ve gün boyunca ne kadar yardıma ihtiyaç duyduğunuza bağlı olarak değişebilir. Merkezlerimize gelmeden önce sizinle birlikte çalışarak ihtiyaçlarınıza uygun bir özel hizmet planı oluşturuyoruz. Oluşturulan bu hizmet planı doğrultusunda bir fiyatlama çalışıyoruz. 

Hizmet maliyetini nasıl belirlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ortalama bir fiyat aralığı görmek için Finansal Planlama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Palyatif bakım merkezlerimiz, destekleyici bir ortamda fiziksel, işgal ve konuşma terapisi gibi ihtiyaç duyduğunuz bakım hizmetlerini sunar. Palyatif bakım ekibimiz haftanın yedi günü sürekli lisanslı hemşirelik hizmeti sağlar. Uzun süreli konaklama veya kısa süreli rehabilitasyon süreciniz boyunca size yardımcı olmak için buradayız, iyileşme yolculuğunuz boyunca yanınızdayız.

Kısa Süreli Bakım

Kısa süreli bakım programlarımız, ameliyat, hastalık veya kaza gibi süreçlerden sonra size geçici bakım sağlamak üzere tasarlanmıştır. Haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati lisanslı hemşirelik hizmeti ve çeşitli fiziksel terapiler, konuşma ve uğraş terapileri ile size mümkün olan en kısa sürede normal hayatınıza dönmenizde yardımcı olabiliriz.

Kısa süreli bakım ihtiyacınız varsa, aşağıdaki programlardan herhangi birinden faydalanabilirsiniz:

 • Kalp Bakımı
 • Ortopedik Bakım
 • İnme rehabilitasyonu
 • Solunum bakımı
 • Yara bakımı
 • Diyabet bakımı
 • Organ Nakli bakımı
 • Beslenme terapisi
 • Ağrı yönetimi
 • İntravenöz terapi
 • Sonda ve katater Bakımı
 • Ostomi Bakımı

Uzun Süreli Bakım

Kısa süreli iyileşme ve rehabilitasyon programlarımızın yanı sıra, 24 saat sürekli hemşirelik bakımı ve çeşitli fiziksel, konuşma ve uğraş terapilerine erişim gerektiren uzun süreli bakım da sağlıyoruz. İyileşme sürecinizi en optimiz şekilde gerçekleştirmek için gerekli bütün sağlık hizmetlerine erişmenizi sağlıyoruz. Size ve sevdiklerinize iyi tasarlanmış mekanlarda sağlıklı ve huzurlu bir bakım süreci vaadediyoruz!