VİDEOYU İZLE
HİZMETLERİMİZ

Değer verdiklerinize değer veriyoruz

Aktif Yaşam Nedir?

Evinizle ilgili temel sorumlulukları başkalarına bırakarak, hayatınızı istediğiniz gibi yaşayabileceğiniz bir yaşam tarzı olan aktif yaşamı seveceksiniz. Bu tür topluluklar, temel hizmetlerin (elektrik, su, doğalgaz vb.) yanı sıra bakım ve peyzaj işlerinin de yerine getirilmesiyle, kendi evinizdeki rahatlıkları sunarlar. Aktif yaşam toplulukları, bir özel konut gibi hissedip fonksiyon gösterirken, fitness dersleri, sosyal etkinlikler ve geziler gibi eğlenceli sosyal etkinliklere katılma fırsatları sunarlar.

Yeni Yaşam Tarzınıza Hazır Olun

Aktif yaşam topluluğunda olmanın en güzel yanı, hayallerinizdeki emekliliği tasarlama özgürlüğüne sahip olmaktır. Kuruluşlarımızı size özel deneyimler yaşatmak için var. Belki zamanınızı; fizyoterapistlerimiz eşliğinde yoga derslerinde, kitap okuma aktivitelerimizde veya sanat derslerinde kullanmak istersiniz. Ya da sizin için tasarlanmış güvenli ortalmarda  yeni arkadaşlar edinmekten daha çok heyecan duyabilirsiniz.

İyi arkadaşlar edinme fırsatınız var

Toplulukta gerçekleşen mutlu saatler, film geceleri veya hafta sonu gezilerine katılarak yeni arkadaşlarınızı kolayca tanıyabilirsiniz. 

Programınızı istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz

Merkezlerimizdeki etkinlik takvimi çeşitli aktiviteler, özel dersler ve gezilerle dönüşümlü olarak doludur. Zamanınızı nasıl geçireceğinize siz karar verirsiniz!

Yeni hobiler keşfedebilirsiniz

Yemek pişirme ve temizlik gibi birçok ev işiyle biz ilgilendiğimiz için daha fazla boş zamanınız olacak ve yeni bir hobi edinmek veya eski bir hobinize geri dönmek için zamanınız olacak. 

Ücretleriniz Ne Kadar?

Her yaşlımız özel ve birbirinden farklıdır. Bu sebeple fiyat; seçtiğiniz oda stili ve gün boyunca ne kadar yardıma ihtiyaç duyduğunuza bağlı olarak değişebilir. Merkezlerimize gelmeden önce sizinle birlikte çalışarak ihtiyaçlarınıza uygun bir özel hizmet planı oluşturuyoruz. Oluşturulan bu hizmet planı doğrultusunda bir fiyatlama çalışıyoruz. 

Hizmet maliyetini nasıl belirlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ortalama bir fiyat aralığı görmek için Finansal Planlama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Sağlığınıza odaklanma için gereken bütün şartları oluşturuyoruz! 

Topluluklarımızın çoğunda, zihin, beden ve ruhu iyileştirmeyi amaçlayan sağlık programları bulunmaktadır. Uzman doktorlarımız, hemşirelerimiz ve fizyoterapistlerimiz sağlığınızı takip etmek için 7/24 kurumumuzda bulunmaktadır. İlaçlarınızı ve Hastane randevularınızla biz ilgilenirken, sizlere sadece bugüne kadarki en sağlıklı halinize ulaşmak kalıyor!

Altınçatı Aktif Yaşam Merkezleri’nde Sunulan Hizmetler

Her bir merkezimiz benzersizdir. Sundukları hizmetler ve imkanlar da öyle. Ancak bağımsız yaşam merkezlerinde asla taviz vermediğimiz bir kaç hizmet var:

Sosyal Etkinlikler — Ortak ilgi alanlarını paylaşan insanlarla çevrelenmek, yaşamın önemli bir parçasıdır. Her toplulukta çeşitli eğlenceli etkinlikler ve etkinlikler olduğu için yeni arkadaşlar edinebilir, yeni beceriler öğrenebilir ve sürekli olarak gelişmeye meydan okuyabilirsiniz.

Yemek Hizmetleri — Uzun saatler boyunca ocak başında vakit geçirmek ve bulaşıkları yıkamak derdine son!  Altınçatı’da yemekler lezzetli olmasının yanında, her bir menü sağlığınızı göz önünde bulundurularak geliştirilir. Menüde görmek favori yemeklerinizle ilgili her zaman  önerilerde bulunabilirsiniz.

Ulaşım —  Merkezlerimizde düzenli olarak planlanmış ulaşım hizmeti mevcuttur. Ulaşım hizmetlerimizi doktor randevularına, arkadaşlarınıza veya yerel alışveriş merkezlerine gitmek için kullanabilirsiniz. Hatta rutininizi değiştirmek isterseniz arkadaşlarınızla birlikte bir öğleden sonra gezisine çıkabilirsiniz!

Destek ve Consierge Hizmetleri — Eğer alışveriş yapma veya tatil planlama gibi konularda biraz daha fazla yardım alabilir miyim diye merak ediyorsanız, hayatınızın geri kalanını kolaylaştırmak için hayal edebileceğiniz bütün hizmetleri size sunuyoruz!