Açık Pozisyonlar

Altınçatı 1996'dan günümüze hizmetinizde...

Altınçatı’ da Sosyal Hizmet Uzmanı Olmak;

Topluma değer katmaktan mutlu olan bununla beslenen, akıl ve vicdan terazisini iyi yöneten, insanların iyilik hallerini devam ettirmek için uğraşan biri misiniz? O zaman bu pozisyon sizi davet ediyor.

Peki sosyal hizmet uzmanı olarak ne yapacaksınız; gerektiğinde personel ve misafirler ( yaşlılar), potansiyel müşteriler veya aile üyeleri veya temsilcileri ile etkileşime girmenin yanı sıra kurumdaki resmi işlemlerden de sorumlu olacaksınız. Öncelikleriniz arasında misafirlerimizin ( yaşlılarımızın ) sosyal ve duygusal ihtiyaçlarını desteklemektir.

Yorumlar

Deniz Akdeniz
Sosyal Hizmet Uzmanı

İş arayışına girdiğim esnada Nevia Oran Huzurevi’ni internet üzerinden bulmuş, tüm hesaplarını detaylı incelemiş ve çok beğenmiştim. Sosyal Hizmet alanında ilk iş deneyimim olacağı için çok heyecanlı ve istekliydim. Üniversiteden hocalarım ve staj yaptığım devlet kurumları tarafından da huzurevi ve yaşlı bakım anlamında öncü merkezler olan Altınçatı ve Nevia Huzurevleri ile mutlaka görüşmem önerilmişti. İş görüşmesine geldiğimde iş başvuru formumu doldururken kuruluşun ortak alanında bulunan misafirlerin mutluluğu ve pozitif enerjisi ilgimi çekmişti. Misafirler ortak alanda simit ve çay eşliğinde sohbet ediyorlar, etkinlik yapıyorlardıı. İş görüşmesi esnasında çok sıcak karşılandım. Tarafıma yöneltilen profesyonelce ve mesleki becerilerimi ölçmeye yönelik sorular mesleğime ve kişiliğime değer verildiğini, bu kurumda çalışabilmenin mükemmel bir ayrıcalık olduğunu hissettirdi. İlk görüşmem ve ikinci görüşmem olumlu geçti ve sosyal hizmet uzmanı olarak işe alınmıştım. İlk iş günlerim, ilk haftalarım, ilk aylarım, ilk yıllarım derken Özel Nevia Oran Huzurevi’nde, 2017 yılından itibaren Sosyal Hizmet Uzmanı ve sorumlu müdür yardımcısı olarak çalışmaktayım. Mesleğimden ve Nevia Oran Huzurevi’nde çalışmaktan, bu ekibin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Kuruluşumuzda kalan misafirler ve onların yakınlarının ailelerinden biri olmak ve onların hayatlarına dokunmak mesleğimizin temellerinden bir tanesi. Biz biliyoruz ki bu kurumda kalan tüm misafirlerimiz başımızın tacı, ailelerimizden bir birey. Onlara bu bakış açısı ile yaklaşıyor, fiziksel, ruhsal, sosyal tüm ihtiyaçlarında destek oluyoruz.

Duygu Öcal Bulut
Sosyal Hizmet Uzmanı

Altınçatı Gordion Yaşlı Bakım Merkezinde yaklaşık 6 yıldır çalışmaktayım. Aile olmak dünyanın en güçlü ve en özel hissidir. Bende Altınçatı ailesinin üyesi olarak güçlü ve o güzel hislerden birine sahibi oldum . Meslek hayatıma Altınçatının çalışma prensipleri , vizyonu ,hedefleri ,hizmet kalitesi ile kendimi geliştirme imkanı buldum . Yöneticilerimizin bize sunduğu imkanlar ulaşılabilirlik ,yardımları ve takım ruhu ile mesleğimi ve aile olmayı Altınçatı ile sevdim. Uzun yıllar çalışmam ve kendimi mesleki olarak geliştirme imkanım olduysa bu hem ekip arkadaşlarımın hemde yöneticilerinim verdiği emek sayesinde olmuştur. Bir yaşlının kalbine dokunabilmenin huzurunu yaşayabildigim ve Altınçatı ailesinin üyesi olduğum için mutlu ve şanslı hissediyorum.

Talha Açıkel
Sosyal Hizmet Uzmanı

Merhabalar ben Talha AÇIKEL Altınçatı Yıldız Şubesinin sorumlu müdürü olarak görev yapmaktayım. 26 yıldır Ankara’da hizmet vermekte olan böylesine tecrübeli bir kuruluşta çalışmak, Altınçatı kültüründen beslenmek ve becerilerimi sunabilmek benim için harika bir deneyim.

İş Başvuru Formu

Sosyal Hizmet Uzmanı