Nevia Oran

Nevia’da yeni ve güvenli bir hayata merhaba

Nevia Yaşam Merkezinde, alanında uzmanlaşmış ve deneyimli hekim, fizyoterapist, psikolog, sosyal hizmet uzmanı, beslenme uzmanı ve hemşirelerden oluşan ekibimizle yaşlı bakımında multidisipliner anlayışla çalışıyoruz.

Hafıza bakımını önemsiyoruz

Nevia Yaşam Merkezinde, uzman sağlık ekibimizle konuklarımızın mental sağlığının korunması ve rehabilite edilmesinde bireysel koruma ve gelişim programı uyguluyoruz. Ayrıca sosyal etkileşim sağlamak amacıyla grup çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Konuklarımızın konsültasyonlarını, gerekli tedavi ve ilaç uygulamalarını, düzenli kontrol ve takibini yapıyoruz.  Günlük yaşam aktivitelerini destekliyor, kişisel bakım ve temizliklerini sağlıyor, beslenme ve egzersiz desteğinin yanı sıra, yatağa bağımlı hasta bakımını da üstleniyoruz. 24 saat hemşire ve profesyonel bakım desteği sağlıyoruz.

Sosyal ve psikolojik destek için buradayız

Nevia’da konuklarımıza ve yakınlarına yönelik sosyal ve psikolojik, bireysel ve grup çalışmaları yapıyoruz.

Multidisipliner çalışma anlayışıyla sosyal ve psikolojik koruma, gelişim, rehabilitasyon ve tedavi çalışmalarını; psikiyatrist, psikolog, sosyal hizmet uzmanı ve hemşireler aracılığıyla günlük, haftalık olarak yürütüyoruz.

15000+
TOPLAM HİZMET VERİLEN
27 YIL
TECRÜBE
100+
KİŞİLİK UZMAN EKİP
SİZDEN GELENLER
MUTLU MİSAFİRLER

Eşimi kaybettikten sonra Altınçatı’ya taşındım. Evimi bırakmak zor olsa da, burada kitap okuyor, bahçede yürüyüş yapıyorum. Çocuklarım ziyaretime geliyor. Rahatım yerinde.

Nurhayat S.

Yeğenim duymuş Altınçatı’yı. Gezip gördükten sonra çok beğendim. Bir sürü ahbap edindim, her sabah gazetemi okur yürüyüşe çıkarım. Sonra tavla partileri başlar. İyi ki gelmişim.

Cemal C.

Ücretleriniz Ne Kadar?

Her yaşlımız özel ve birbirinden farklıdır. Bu sebeple fiyat; seçtiğiniz oda stili ve gün boyunca ne kadar yardıma ihtiyaç duyduğunuza bağlı olarak değişebilir. Merkezlerimize gelmeden önce sizinle birlikte çalışarak ihtiyaçlarınıza uygun bir özel hizmet planı oluşturuyoruz. Oluşturulan bu hizmet planı doğrultusunda bir fiyatlama çalışıyoruz. 

Hizmet maliyetini nasıl belirlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ortalama bir fiyat aralığı görmek için Finansal Planlama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Oran'ı Keşfedin

Detaylı fotoğraflar ile Oran'ı keşfedin...

section.centerdetail .boxblue, section.centerdetail .boxblue:before, section.customers .box, section.cost .btn-detail { background: #7d1e5c; } section.photogallery .icon { background-color: rgb(125 30 92 / 20%); color: #7d1e5c; } body { background: #f2e9f3; }