Altınçatı Yıldız

Yıldız, hayatınızın parlak döneminin yeni adresi

Altınçatı Yıldız’da, konuklarımıza yüksek standartlarsa sağlık ve bakım hizmeti sağlıyoruz. Alanında uzmanlaşmış ve deneyimli hekim, fizyoterapist, psikolog, sosyal hizmet uzmanı, beslenme uzmanı ve hemşirelerden oluşan ekibimizle yaşlı bakımında multidisipliner anlayışla çalışıyoruz.

Konuklarımıza odalarında 7/24 tıbbi takip ve koordinasyon, tesis genelinde güvenli bir ortam ve sosyal aktivite seçenekleri sunuyoruz.

Hem korumaya hem de tedaviye yönelik fizik tedavi rehabilitasyon hizmetlerine büyük önem veriyoruz. Uzman ekibimizle tüm konuklarımıza fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini, yatış aşamasından itibaren rutin olarak kişiye özgü programlarımızla sunuyoruz.

Hafızanıza da iyi bakıyoruz 

İlerleyen yaşla birlikte artan ve günümüzde en önemli yaşlı sağlık sorunları arasında yer alan Alzheimer, demans, depresyon ve diğer mental sorunlar, hem kişi hem de kişi yakını açısından oldukça zorlayıcı bir süreç.  Ciddi anlamda farkındalık, sorumluluk ve destek gerektiriyor.

Altınçatı Yıldız’da, uzman sağlık ekibimizle tüm konuklarımızın mental sağlığının korunması ve rehabilite edilmesinde bireysel koruma ve gelişim programı uyguluyoruz. Ayrıca sosyal etkileşim sağlamak amacıyla grup çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Konuklarımızın konsültasyonlarını, gerekli tedavi ve ilaç uygulamalarını, düzenli kontrol ve takibini yapıyoruz.  Günlük yaşam aktivitelerini destekliyor, kişisel bakım ve temizliklerini sağlıyor, beslenme ve egzersiz desteğinin yanı sıra, yatağa bağımlı hasta bakımını da üstleniyoruz. 24 saat hemşire ve profesyonel bakım desteği sağlıyoruz.

Merkezimizde ayrıca Alzheimer, Demans, Parkinson hasta bakımı, psikiyatri konsültasyonu, zihinsel engelli bakım hizmeti, fizyoterapist takibi ve desteği sunuyoruz.

15000+
TOPLAM HİZMET VERİLEN
27 YIL
TECRÜBE
100+
KİŞİLİK UZMAN EKİP
SİZDEN GELENLER
MUTLU MİSAFİRLER

Eşimi kaybettikten sonra Altınçatı’ya taşındım. Evimi bırakmak zor olsa da, burada kitap okuyor, bahçede yürüyüş yapıyorum. Çocuklarım ziyaretime geliyor. Rahatım yerinde.

Nurhayat S.

Yeğenim duymuş Altınçatı’yı. Gezip gördükten sonra çok beğendim. Bir sürü ahbap edindim, her sabah gazetemi okur yürüyüşe çıkarım. Sonra tavla partileri başlar. İyi ki gelmişim.

Cemal C.

Ücretleriniz Ne Kadar?

Her yaşlımız özel ve birbirinden farklıdır. Bu sebeple fiyat; seçtiğiniz oda stili ve gün boyunca ne kadar yardıma ihtiyaç duyduğunuza bağlı olarak değişebilir. Merkezlerimize gelmeden önce sizinle birlikte çalışarak ihtiyaçlarınıza uygun bir özel hizmet planı oluşturuyoruz. Oluşturulan bu hizmet planı doğrultusunda bir fiyatlama çalışıyoruz. 

Hizmet maliyetini nasıl belirlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ortalama bir fiyat aralığı görmek için Finansal Planlama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Yıldız'ı Keşfedin

Detaylı fotoğraflar ile Yıldız'ı keşfedin...