Açık Pozisyonlar

Altınçatı 1996'dan günümüze hizmetinizde...

Altınçatı’ da Hemşire Olmak;

Mesleğinizin zorluğunun yanında sizi onurlandıran tarafının da farkında olan bir sağlık uzmanıysanız doğru yerdesiniz. 

Peki hemşire olarak ne yapacaksınız;  misafirlerimizin doktor tarafından yönlendirilen tedavi planlarına uymalarına, ilaçlarını yönetmelerine, diyet önerilerini ve egzersiz yönergelerini takip etmelerine yardımcı olur.

Kendinizi geliştirmeye devam etmeniz, kurum kültürüne aidiyetiniz ve başarılarınızın daim olması durumunda “ Sorumlu Hemşire” pozisyonuna terfi etmenizde mümkün.

Yorumlar

Canan Çakın
Hemşire

Özel Nevia Oran Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nde yaklaşık 18 aydır çalışmaktayım. Çok farklı duygularla çalıştığım bir iş deneyimi oluyor benim için. Sevgilerini en derinlere kadar hissettiğim hastalarımın beni öz evlatları gibi görmesi, benim onları kendi ailemden ayırt edemeyişim bu işe ne kadar çok bağlandığımın göstergesi diyebiliriz. Her gün yeni bilgiler, yeni duygular öğrendiğim bu kurumda, kendi hayatıma aşıladığım birçok durum söz konusu. Vicdan kavramını tam anlamıyla hissedebildiğim, mutluluğun evrelerini zamanla mücadele ederek yaşayabildiğim durumlar oluyor. Bir ufak gülümseme bile insanların ruh halini değiştirip hayatlarında güzel bir anı olarak kalabiliyor. Küçük şeylerden mutlu olmak gibi bir durum aslında. Yaptığım meslek sadece çalışırken değil, çalışmadığım zamanlarda da zorlayan bir meslek. Onların sağlık durumunu düşünmek, hissetmek. Ben bundan guru duyuyorum. Hastalarımın dualarını ve şükranlarını duymak, hissetmek tüm yorgunluğuma bedel oluyor.

Buket Ertürk
Hemşire

Merhabalar ben Buket Ertürk Altınçatı Gordion Yaşlı Bakım Merkezi bünyesinde 4 senedir Hemşire olarak görev yapmaktayım. Burada uzun zamandır çalışıyorum ve bir aile ortamı oluşmuş bulunmakta, bu sıcaklığı yaşlılarımızada hissettiyoruz . İşe başladığımda Geriatri Hemşireliği konusunda çok tecrübem yoktu Bu konuda bana kattığı bilgi ve tecrübe çok fazla. Ekip olarak birlik beraberlik , yardımlaşma ve hoşgörü içerisinde ekip ruhu ile çalışmamızın burada uzun zaman görev yapmamdaki etkisi büyük. Yazıya dökemediğim daha nice konu var. Çalışma ortamında mutlu çalışmanın önemini burada çalışırken daha iyi anlıyorum. Bu yüzden yöneticilerimize, çalışma arkadaşlarıma ve yaşlılarımıza minnettarım.

İş Başvuru Formu

Hemşire