Altınçatı Gordion

Tam donanımlı merkezde, konfor ve güvenle

Altınçatı Gordion’da konuklarımızın konsültasyonlarını, gerekli tedavi ve ilaç uygulamalarını, düzenli kontrol ve takibini yapıyoruz.  Günlük yaşam aktivitelerini destekliyor, kişisel bakım ve temizliklerini sağlıyor, beslenme ve egzersiz desteğinin yanı sıra, yatağa bağımlı-yarı yatağa bağımlı hasta bakımını da üstleniyoruz. 24 saat hemşire ve profesyonel bakım desteği sağlıyoruz.

Merkezimizde Alzheimer, Demans, Parkinson hasta bakımı, psikiyatri konsültasyonu, zihinsel engelli bakım hizmeti, fizyoterapist takibi ve desteği, profesyonel bakıcı, peg ya da sonda ile beslenme yadımı sunuyoruz.

Altınçatı Gordion Yaşam Merkezimiz; 53 yatak kapasitesiyle, tek ve çift kişilik suit odalarıyla hizmet veriyor. Uzman doktor, hemşire, sosyal hizmet uzmanı, operasyonel personel, sanat ve spor eğitmenlerinden oluşan kadrosuyla, konuklarımızın konforu ve bakımı için çalışıyor. 

Merkezimizde sunulan hizmetler arasında 24 saat hemşire, profesyonel bakıcı, hekim kontrolü, 3 ana 2 ara öğün beslenme, peg veya sonda ile beslenme desteği, psikiyatri konsültasyonu, banyo hizmeti, saç-tırnak bakımı, yatağa bağımlı-yarı yatağa bağımlı bakımı, Alzheimer, demans ve Parkinson hastalarının bakımı, tam donanımlı özel bakım ünitesi yer alıyor.

15000+
TOPLAM HİZMET VERİLEN
27 YIL
TECRÜBE
100+
KİŞİLİK UZMAN EKİP
SİZDEN GELENLER
MUTLU MİSAFİRLER

Eşimi kaybettikten sonra Altınçatı’ya taşındım. Evimi bırakmak zor olsa da, burada kitap okuyor, bahçede yürüyüş yapıyorum. Çocuklarım ziyaretime geliyor. Rahatım yerinde.

Nurhayat S.

Yeğenim duymuş Altınçatı’yı. Gezip gördükten sonra çok beğendim. Bir sürü ahbap edindim, her sabah gazetemi okur yürüyüşe çıkarım. Sonra tavla partileri başlar. İyi ki gelmişim.

Cemal C.

Ücretleriniz Ne Kadar?

Her yaşlımız özel ve birbirinden farklıdır. Bu sebeple fiyat; seçtiğiniz oda stili ve gün boyunca ne kadar yardıma ihtiyaç duyduğunuza bağlı olarak değişebilir. Merkezlerimize gelmeden önce sizinle birlikte çalışarak ihtiyaçlarınıza uygun bir özel hizmet planı oluşturuyoruz. Oluşturulan bu hizmet planı doğrultusunda bir fiyatlama çalışıyoruz. 

Hizmet maliyetini nasıl belirlediğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ortalama bir fiyat aralığı görmek için Finansal Planlama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Gordion’u Keşfedin

Detaylı fotoğraflar ile Gordion'u keşfedin...